پخش عمده گلیم با قیمت استثنائی

پخش عمده گلیم در تنوع و طرح های مختلف و بسیار زیبا و اما! با قیمت استثنائی توسط تولید کننده ها انجام می شود که نقش به سزایی در تولید داخلی دارند. آنها گلیمرهایی را تولید می کنند که تمامی افراد جامعه توانایی خرید آن را داشته باشند به نحوی به فکر خرید مردم نیز می باشد‌ که امروزه به دلیل نبود معیشت کافی بیشتر به قیمت اهمیت میدهند که بسیاری از این تولید کننده ها در این امر موفق عمل کرده اند.

پخش عمده گلیم با قیمت استثنائی

عوامل تاثیر گذار بر کاهش کیفیت گلیم

عوامل تاثیر گذار بر کاهش کیفیت گلیم عواملی مانند بی کیفیتی، قیمت غیر مجاز، نبود نقش و نگار های جلب توجه کننده که تاثیر زیادی در کیفیت گلیم می گذارد، و عوامل دیگر مانند: نخ ریسی، تارو پود، رنگ زیباو خیره کننده، شیوه بافت باید اشاره کرد. نوع پشم استفاده شده در گلیم ها یعنی پشم شتر، بز، گاو که بیشتر رنگ های گیاهی در آن استفاده شده است.

دلیل محبوبیت گلیم این است که بدن انسان با آن سازگاری دارد و در طرح ها و نقش های ویژه ای ساخته شده اند و بیشتر خریداران که از جنس گلیم مطمئن شوند مجذوب طرح و نقش آن می شوند. علاوه بر طرح و نقش ها عوامل بسیار زیادی مانند قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی گلیم می باشد.

گلیم با کیفیت که در بین مردم بسیار محبوب است و طرفداران زیادی دارد به همین دلیل تولید کننده ها می کوشند تا رضایت مشتری را جلب کنند و گلیم مد نظر هر مشتری را تولید و توزیع کنند.

برای بافت گلیم بافندگان معمولا از طرح های سنتی و قدیمی استفاده می کنند و بیشتر نقش های به کار رفته در گلیم ها حاصل ذهن های خلاق بافندگان است که بیشتر از روی ایده های ذهنی نقش می سازند. علاوه بر نقش های سنتی نقش هایی مانند دار عمودی و افقی، شانه، سیخ پود کشی و … در آن استفاده می کنند.

سفارش عمده گلیم به تولیدکننده معتبر

 سفارش عمده گلیم به تولیدکننده معتبر گلیم دستباف تمام پشم در سایز های مختلفی تولید می شوندکه از نظر جنس و طرح با هم فرق دارند این محصول پر طرفدار به دلیل استفاده از پشم بسیار لطیف و با کیفیت است.

تولید کننده های گلیم به صورت عمده کالای خود را در دسترس فروشندگان معتبر قرار می دهند که واسطه فروش آنها شود، همچنین تولید کنندگان معتبر گلیم فرش را با پشم و نخ با کیفیت تولید می کنند و به صورت عمده در دسترس مصرف کننده قرار می دهند؛ واسطه گرا بیشتر گلیم عمده را درب کارخانه با قیمت مناسب خریداری می کنند و آن را با قیمت مناسب در دسترس مصرف کننده قرار می دهند.

1

  1. ضخامت گلیم فرشهای سنتی دستباف تون چند سانتی متر است و آیا این محصولات دارای ضمانت نامه هستند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما