قیمت ویژه حصیر بافی در معتبرترین فروشگاه

حصیر بافی یک هنر دستی است که علاوه بر ایران، بسیاری از کشورهای جهان نیز هنر حصیر بافی را دارا می باشند. در شهرهای شمالی و جنوبی ایران از این هنر زیبا استفاده و به عنوان یک فعالیت برای زنان و مردان در خانه محسوب می شود. همچنین از کشورهایی که هنر حصیر بافی دارند می توان به آفریقا، تایلند و اندونزی اشاره کرد. با هنر حصیر بافی بسیاری محصولات حصیری زیبا درست می شود که این هنر زیبا این روزها بسیار رواج پیدا کرده و برای تزیینات خانه از محصولات حصیری استفاده می کنند. ما در این فروشگاه حصیر بافی به طور کامل محصولات را معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.

قیمت ویژه حصیر بافی در معتبرترین فروشگاه

اطلاعاتی درباره عوامل موثر بر صادرات حصیر بافی

اطلاعاتی درباره عوامل موثر بر صادرات حصیر بافی حصیر خوزستان برای اولین بار به کشورهای امارات و قطر صادر می‌شود. این اقدام باعث پیشرفت صنایع دستی است و صنایع دستی حصیر بافی بیشتر در شهرهای جنوبی کشور رواج دارد که به دلیل کشت و پرورش نخل خرما بیشتر در این مناطق می باشد. مواد اولیه تولید حصیر، سطح درخت نخل خرما یا برگ است. این ظرفیت از مواد اولیه در مناطق جنوبی و جنوب غرب کشور وجود دارد و سرمایه‌گذاری در این مناطق می‌تواند منجر به پیشرفت صنایع دستی در این مناطق و همچنین صادرات محصولات حصیری شود.

تا قبل از صنعتی شدن حصیر بافی بسیاری از نیاز های زندگی مردم مانند ساخت اتاقک‌ها و نگهداری کالا، زیرانداز و حتی پوشاک از طریق حصیر تأمین می‌شد، و حصیر مورد توجه مناطق حاشیه جنوبی و جنوب غربی کشور داشت. با توسعه و افزایش تولید این محصول، مسیر برای صادرات و صنعتی شدن این محصول هموار شد. امروزه ساختار منظم و سازمان یافته ای برای حمایت از حصیر بافی در سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی شکل نگرفته و همچنان به صورت سنتی در حال تولید شدن است و طرفدار زیادی هم دارد.

با وجود صادراتی که اخیرا انجام شده تغییر خاصی در صادرات حصیر بافی ایجاد نشده و همچنان با سرمایه گذاری شخصی صادرات به صورت کم و بیش انجام می شود. با افزایش تولید این محصول باعث اشتغال‌ زایی در کشور می شود که هزینه اولیه خاصی ندارد. شرایط تولید و نگهداری این محصول در شرایط خاصی انجام می‌گیرد که نگهداری از آن باید در محیط مرطوب انجام گیرد. بسته‌ بندی و رنگ‌ بندی این کالا هم یک امر مهم است که مورد توجه تولید کنندگان قرار می گیرد.

خرید حصیر بافی باکیفیت از مراکز معتبر

خرید حصیر بافی باکیفیت از مراکز معتبر محصولات حصیر بافی علاوه بر جنبه های مصرفی آن، بازتاب کننده فرهنگ روحیات و بخشی از هویت مردم آن منطقه است. ما در این فروشگاه انواع حصیر ها را برای شما به ارائه گذاشته ایم. نمونه ای از حصیر بافی پلاستیکی و حصیر بافی رنگی در این سایت موجود می باشد. شما می توانید با اطلاعات کافی و اعتماد کامل محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما