قیمت حصیر بافی سنتی در بهترین کارگاه ایران

یکی از معروف ترین صنایع دستی کشور ما زیرانداز حصیری 12 متری و حصیر بافی سنتی است که امروزه در بهترین کارگاه های کشور تولید و نیاز مشتریان این محصول را تأمین می کند و جنس آن فوق العاده بوده و همزمان از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد برای اطلاع از قیمت روز این حصیر مستقیماً با فروشنده این محصول تماس برقرار کرده و نیاز خود را پس از استعلام قیمت از طریق این کارگاه تأمین کنید و به این شکل به هر تعداد از این محصول بدون هرگونه محدودیت دسترسی داشته باشید.

قیمت حصیر بافی سنتی در بهترین کارگاه ایران

میزان سرمایه لازم برای صادرات محصولات حصیربافی

میزان سرمایه لازم برای صادرات محصولات حصیربافی محصولات کلاه حصیری زنانه و حصیربافی سالانه به بسیاری از کشورهای منطقه ارسال می‌شود و بازار خوبی نیز در کشورهای اروپایی دارد، این محصول نیازمند سرمایه زیادی برای صادرات نیست و به نسبت میزان هزینه ای که برای خرید محصول انجام می شود از سود قابل توجهی برخوردار است.

میزان سرمایه برای صادرات این محصول بسیار متفاوت است و دلیل این مسئله نیز نرخ خرید محصول است که بسته به شرایط مختلف قیمت نوساناتی دارد اما در کل باید گفت که سرمایه کمی برای تجارت این محصول در خارج از کشور نیاز می باشد.

بر اساس حجم کار صادرات میزان سرمایه ممکن است بسیار متفاوت باشد به عنوان مثال کسانی که صادرات این محصول را انجام می دهند به سرمایه کمتری نیاز دارند و مقدار کمتری از این کالا را خریداری کرده و سریعتر به بازارهای مصرف ارائه می کنند تا در صورت بازار مناسب مجدد محصول را خریداری نمایند.

در صورت صادرات به کشورهای دور مانند کشورهای اروپایی و آمریکایی هزینه صادرات این محصول بالا خواهد رفت و برای به صرفه بودن نیز باید مقدار زیادی از این محصول صادر شود که طبیعتاً به میزان سرمایه بیشتری نیاز خواهد داشت.

بنابراین با توجه به آنچه گفته شده فردی که قصد تجارت خارج از کشور محصولات حصیربافی را دارد با توجه به دوری یا نزدیکی و وضعیت بازار باید محصول را خریداری کند و وقتی کالا را به کشورهای دور صادر می کند سرمایه بیشتری نیاز خواهد بود.

تولیدی بزرگ حصیر بافی سنتی با بهترین الیاف

تولیدی بزرگ حصیر بافی سنتی با بهترین الیاف حصیر بافی سنتی با استفاده از بهترین الیاف نخل خرما در با ابعاد نه متری و کوچکتر و بزرگ تر در تولیدی بزرگ این محصول ساخته می‌شود و مشتریانی که قصد خرید آن را دارند از طریق این تولیدی نیاز خود را به بهترین شکل تأمین می کنند تا آن را در اسرع وقت برای خود به دست آورند و حصیر با قیمتی مناسب به دست آن ها برسد و از آن برای کسب درآمد بیشتر استفاده نمایند.

تولیدی بزرگ این حصیربافی تنوع بسیار زیادی از محصولات را در اختیار دارد و نیاز مشتریان را به خوبی و با حداقل نرخ ممکن تأمین خواهد کرد و به دست آن ها خواهد رساند.

1

  1. بی شک کارگاه‌های حصیربافی بسیاری در کشور وجود دارد که صنایع دستی را تولید می‌کنند و با قیمت مناسب در اختیار همه خریداران قرار می دهند شما عزیزان هم می توانید از این هنرمندان حمایت کرده و محصولات شون رو با قیمت مناسب خریداری کرده و در روی سایت خودتون به فروش برسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما