فروش گلیم صادراتی با قیمت باورنکردنی

باید اذعان داشت که هنر ها و صنایع دستی ارزنده ایرانیان در تمام نقاط جهان طرفداران بیشماری دارد و این نشان دهنده مرغوبیت کالا ها و هنر فاخر ایرانیان است تا جایی که تولید و صادرات بالای این کالاها به میزان ارزشمند بودن آن افزوده و محبوبیت آن را بیش از پیش کرده است.خوشبختانه تولید کنندگان هنرمندان استان ها و شهر های کشور مان ، انواع با کیفیت گلیم (مانند گلیم فرش آشپزخانه)را تولید کرده و بصورت عمده در بازارهای مهم داخلی و بین المللی عرضه می نمایند.گرچه کشور های زیادی هم در امر تولید و صادر نمودن انواع گلیم سنتی، با کشور ما به رقابت پرداخته اند ،اما بخاطر قیمت بالا و کیفیت پایین گلیم صادراتی ، ناخودآگاه از گردونه رقابت ها خارج شده اند.

فروش گلیم صادراتی با قیمت باورنکردنی

مقدمات لازم برای صادرات گلیم

مقدمات لازم برای صادرات گلیم برای فعالیت کردن در امر صادرات گلیم ، باید با قوانین صادرات گلیم تا حدودی آشنایی داشت . از مهم‌ترین قوانین صادرات گلیم، دارا بودن کارت بازرگانی است. برای صادرات گلیم ،باید در ابتدا به اتاق بازرگانی مراجعه نموده و درخواست کارت بازرگانی کرد . سپس با دریافت کارت بازرگانی با اعتبار و دریافت نمودن گواهی مبدا از اتاق بازرگانی، می‌توان در زمینه صادرات گلیم اقدام نمود. از دیگر قوانین مهم در صادرات گلیم این است که : صادرات گلیمی که با استفاده از نخ‌های رنگ شده فاقد استاندارد ، بافته شده و تار و پودشان از الیاف مصنوعی بافته باشد ، ممنوع است.

یکی دیگر از قوانین صادرات گلیم داشتن شماره تعرفه گلیم است که افراد با در دست گرفتن آن ، می‌توانند به بخش آمار صادرات و واردات سایت مرکزی مراجعه نموده و آمار کشورهایی را که سابقه صادرات دارند ، استخراج نمایند.گرچه امکان صدور گلیم و سایر منسوجات تقریبا به عموم کشورها وجود دارد اما دانستن و آشنایی با قوانین صادرات گلیم به تنهایی برای صادرات آن کافی نمی باشد زیرا روند صدور گلیم ایرانی ،یک روند آسان و عاری از موانع نیست و این مسیر همواره مشکلات خاصی بر سر راه خود داشته . یکی از این مشکلات عمده، عدم توجه نمودن به گسترش بازارهای تازه و نبود مطالعات دقیق کارشناسی برای تقاضاکنندگان می باشد ، به نحوی که گاهی در اثر عدم شناخت سلیقه‌های مختلف کشورها در بازار جهانی و عدم مطالعه فرهنگ آنها ، لطمه هایی بر امر صادرات گلیم ، وارد آمده است.

خرید گلیم صادراتی با مناسب ترین قیمت

خرید گلیم صادراتی با مناسب ترین قیمت شناخت بازار بین‌المللی گلیم یکی از دغدغه‌هایی است که بازار صادرات گلیم با آن روبرو است .برخی از رقبای خارجی، (از جمله واسطه‌ها و دلالانی) که در زمینه صادرات گلیم فعالیت می‌کنند برای تاجران ایرانی موانع مختلفی ایجاد می‌کنند.به همین دلیل بهتر است با مشاوران بازرگانی و کسانی که در این زمینه فعالیت و تجربه داشته‌اند مشورت کرده و از آنها راهنمایی گرفته شود. زیرا این افراد، قوانین صادرات گلیم و بازارهای مرتبط به صادرات آن را به خوبی می‌شناسند. عرضه کردن گلیم های بی کیفت سایر کشور ها از یک سو و قیمت بسیار مناسب گلیم های صادراتی ایران از سوی دیگر ، باعث شده بر نام و اعتبار این گلیم ها ، بیش از پیش افزوده شود و گلیم صادراتی ساخته تولیدکنندگان کشورمان، با اقتدار کامل در بازارهای داخلی و جهانی عرضه گردد .

1

  1. سعی کنید که قیمت صنایع دستی رو مطابق با عرف صادر کنید کشورهایی که صنایع دستی شما را خواهان هستند به قیمت توجه نکرده و فقط به کیفیت محصولات شما نگاه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما