فروش ویژه گلیم دستباف با قیمتی استثنایی

انواع گلیم دستباف در طرح های سنتی و جدید تولید می شوند و از محصولات شیک و محبوبی به شمار می آیند که بسیار هنرمندانه و دقیق در نقش های مختلف تولید می گردند. انواع گلیم دستباف در ابعاد و اندازه های مختلفی تهیه می گردند که هر چه تراکم بافت آنها بالاتر باشد، از کیفیت و مقاومت بهتری برخوردار می باشند. فروش استثنایی و ویژه گلیم دستباف با قیمتی ارزان را مراکز فروش معتبر بر عهده دارند که خرید از آنها راحت و مطمئن است.

فروش ویژه گلیم دستباف با قیمتی استثنایی

در بافت گلیم از چه الیافی استفاده می شود؟

در بافت گلیم از چه الیافی استفاده می شود؟

در بافت گلیم مرغوب و درجه یک از نخ ها و الیاف مختلفی استفاده می شود؛ جنس نخ چله این محصول از پنبه ضخیم می باشد که در برابر فشارهای مختلف بسیار مقاوم است. همچنین برای بافت آن از نخ پشم طبیعی و پنبه استفاده می نمایند؛ به همین دلیل سطح آن بسیار نرم و لطیف است که هر چه الیافی که در آن به کار رفته طبیعی تر باشد، میزان مرغوبیت آن نیز بالاتر خواهد بود.

کیفیت و قیمت انواع گلیم را، الیاف و نخی که در آن به کار رفته است؛ مشخص می نماید و معمولا گلیمی که از پنبه تولید می گردد، از نظر قیمت و میزان مرغوبیت از گلیم پشمی در سطح بالاتری قرار می گیرد. علاوه بر نخ و الیاف مرغوب طبیعی، در بافت این محصول بسیار دقت می شود و بافتی مرغوب همراه با تنوع رنگی بالایی داشته و رنگ آن نیز کاملا طبیعی می باشد.

انواع گلیمی که از الیاف درجه یک تهیه می شوند، از نظر مقاومت بی نظیر هستند و بافتی مرغوب و ماهرانه دارند؛ نقش ها و رنگ های مختلف آنها برای مشتری از جذابیت فوق العاده ای برخوردار می باشد و محصولی شیک و محبوب به شمار می آیند.

توزیع مستقیم گلیم دستباف در رنگ ها و نقش های متنوع

توزیع مستقیم گلیم دستباف در رنگ ها و نقش های متنوع

مرکر توزیع و ارائه بی واسطه گلیم دستباف، به صورت مستقیم و بی واسطه، بهترین نوع این محصول را در رنگ های مختلف و متنوعی به فروش می رساند. فروش مستقیم، بهترین شرایط خرید را در اختیار مشتری قرار می دهد و باعث می شود با کیفیت ترین محصولات مد نظر خود را به راحتی و با اطمینان خاطر خریداری نماید.

قیمت گلیم آشپزخانه چهار متری و انواع گلیم درجه یک را فروشنده و مراکز اصلی تولید، با توجه به مشخصات و کیفیت آن تعیین می نمایند و همیشه منصفانه ترین نرخ را برای آن در نظر می گیرند و وقتی مشتری به صورت آنلاین به خرید آن اقدام می کند؛ خیلی آسان و بی دغدغه، به ارزان ترین نرخ و مرغوب ترین نوع گلیم دستباف دست می یابد.

1

  1. تفاوت قیمت محصولات غیر حضوری با محصولات حضوری چقدر است و آیا من میتونم مطمئن باشم که با خرید غیر حضوری هزینه کمتری را پرداخت می‌کنم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما