فروش عمده گلیم با کیفیتی بی نظیر

هنر گلیم بافی از قدیم کار دست ما ایرانی ها بوده و قدمت آن بسیار زیاد است و در بین مردم ما به عنوان کار سنتی و کار دست بسیار پر طرفدار است اکثر خانه های قدیمی ما ایرانی ها با دکوراسیون سنتی تزئین شده است که گلیم یکی از این هنر هاست، فروش عمده گلیم بافی که توسط تولیدی های گلیم انجام می شود و در اکثر فرش فروشی ها به فروش می رسد. گلیم با کیفیت بی نظیر توسط هنرمندان ایرانی بافته می شود و در نمایشگاه ها به معرض نمایش می گذارند و اکثر بازدید کنندگان اقدام به خرید آن می کنند.

فروش عمده گلیم با کیفیتی بی نظیر

عوامل موثر بر قیمت گذاری انواع گلیم

عوامل موثر بر قیمت گذاری انواع گلیم عوامل موثری بر قیمت فرش دستباف تاثیر می گذارد یکی از تنوع گسترده آن است این تنوع به قدری زیاد است که اثر بسیاری در قیمت در بازار می گذارد.

قیمت گذاری گلیم بر اساس تمام ویژگی های آن با نگاهی به تمام مجموعه ها در کنار یکدیگر انجام پذیر است عواملی مانند نخ مرغوب و با کیفیت در قیمت گذاری گلیم بسیار موثر خواهد بود.

جنس گلیم از پشم بز و گوسفند است و هر گلیمی که با نخ بز و گوسفند بافته شود بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد و از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گلیم و فرش دستباف با توجه به هر مکانی که مردم در آن زندگی می کنند نقش ها متفاوت است و هر منطقه ای نقش و نگار مخصوص به خود با توجه به فرهنگی که دارا است دارد.

گلیم مرغوب و با کیفیت حاصل دست زنان و هنرمندانی است که با هنر دست خود نقش های خاص روی آن پیاده می کنند و هر کدام از این نقش ها معنی و مفهوم خاصی دارند.

خرید عمده گلیم سنتی زیر قیمت بازار

خرید عمده گلیم سنتی زیر قیمت بازار گلیم فرش دستباف ساده که مشتریان زیادی تمایل به خرید آن دارند، از جمله هنر های قدیمی ایرانی محسوب می شود که طرفداران زیادی دارد چون نقش های آن واضحتر است و قیمت آن هم مناسب می باشد. نقش های ساده این گلیم ها که گردش گران را مجذوب خود می کند.

گلیم ارزان که بیشتر نقش آنها شبیه فرش می باشد کار دست عشایر خلاق است که وزنی سبک دارند و بدون پرز بوده این گلیم ها را بیشتر به عنوان زیر انداز استفاده می کنند که تنوع های گوناگونی دارد و دارای سایز های مختلفی می باشد.

در زمان های قدیم به دلیل نبود امکانات مردم از پوست حیوانات به عنوان زیر انداز استفاده می شد و مجبور بودند از وسایل طبیعت نیاز های خود را برطرف کنند آنها بعد از شکار حیوان از گوشت آن تغذیه و از پوست و پشم آن برای گرم کردن و به عنوان گلیم و فرش استفاده می کردند که با توجه به گذر زمان انسان ها پیشرفت کردند و از همین پوست و پشم گلیم های خوش آب و رنگ و زیبا درست می کنند. خرید عمده گلیم سنتی زیر قیمت بازار، توسط این مجموعه امکان پذیر می باشد.

1

  1. شما گلیم فرش های سنتی خیلی قدیمی را هم از مشتری ها خرید می کنید و اگر جوابتان مثبت هست میتونم با شما همکاری داشته باشم و تعدادی گلیم فرش سنتی قدیمی را برای فروش به شما معرفی کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما