فروش حصیر بافی در معتبرترین فروشگاه های گیلان

استان گیلان، علاوه بر از جاذبه‌های طبیعی متعددی که در خود جای داده ، پیشینه تاریخی زیادی هم در تولید محصولات صنایع دستی دارد( که عموما به دست توانا و هنرمند ساکنان مردم این منطقه ساخته می‌شود ). این محصولات، برای مسافران داخلی و گردشگران خارج بسیار جذاب هستند و عمدتا برای سوغات بردن و اهدای یادبود به دوستان و آشنایان خریداری می‌شوند. یکی از این محصولات ارزشمند و با کیفیت و زیبا ، گلیم و حصیر می باشد .حصیر های سنتی که در گذشته تولید می شد، به لحاظ زیبایی ، زینت دهنده اکثر منازل در کنار گلیم و قالی در کف منازل بود . حصیر بافی گیلان، خوشبختانه هم چنان توسط کارگاه های صاحب نام تولیدی توسط افراد هنرمند و صنعتگران با تجربه ذر رشت تولید شده و سپس در معتبر ترین فروشگاه های گیلان ، عرضه می گردد.

فروش حصیر بافی در معتبرترین فروشگاه های گیلان

بررسی هزینه های صادرات حصیر بافی در ایران

بررسی هزینه های صادرات حصیر بافی در ایران در گذشته بیشترین کاربرد مصرف حصیر،جهت استفاده افراد خانواده های قدیمی به عنوان زیر اندازی راحت و سبک بود .همچنین مانند محافظ و یا پرده ای زیبا جهت آراستن پنجره ها و بالکنها در خانه های باصفا و قدیمی به کار می رفت و بخشی از کاربرد آن هم در جهت جلوگیری از ورود نور شدید خورشید و یا گرمای آفتاب بود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ،اگر چه علت استفاده از حصیر مانند سابق جهت مصارف خانگی (به عنوان زیر انداز و پرده )پر کاربرد نیست اما بر اهمیت تولید آن بیش از پیش افزوده شده زیرا افراد بسیاری هستند که بر استفاده از کالا های بومی و قدیمی جهت حفظ میراث ماندگار فرهنگی تاکید دارند و در طراحی داخلی و دکوراسیون منازل، مورد استفاده می باشند .با پیشرفت صنعت توریسم و استقبال زیاد گردشگران از خرید صنایع دستی و به خصوص حصیر بافی گیلان، در آمد زایی قابل توجهی برای تولیدکنندگان این محصول ارزشمند و زیبا و با کیفیت ایجاد گردیده و بخشی از تولید انواع حصیر بافی ،با هدف عرضه به سایر کشورهای متقاضی صورت می پذیرد .

خرید حصیر بافی با تخفیف فوق العاده از گیلان

خرید حصیر بافی با تخفیف فوق العاده از گیلان همان طور که اشاره شد حصیربافی در گیلان سابقه ای دیرینه داشته و با انگیزه مصارف متعددی تولید می شود .حصیر بافی رنگی ، یکی از جاذبه های مهم درحصیر بافی می باشد که مشتران بسیار زیادی جهت خرید این محصول متنوع و زیبا اقدام می نمایند .مشتریان می توانند علاوه بر حضور فیزیکی ومستقیم در بازارهای مهم عرضه ، اقدام به خرید اینترنتی حصیر بافی از سایت های معتبر نموده و از تخفیفات شایان توجه آن ، بهره مند گردند. خوشبختانه میزان استقبال از این صنایع دستی به گونه ای است که بازار آن ، همواره پر رونق و به صرفه ارزیابی می شود .

1

  1. حصیر بافی یکی از صنایع دستی بسیار جذاب و مفرح است و من خیلی دوست دارم که این صنعت را یاد بگیرم و به دیگران هم بیاموزم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما