فروش حصیر بافی با تخفیف ویژه در گیلان

فروش حصیر بافی در گیلان بسیار پر رونق می باشد، عرضه و تقاضا برای این کالا ها بالا بوده و تولید کنندگان مختلفی وجود دارند که با دست اقدام به بافتن انواع مختلف حصیر ها می کنند، برای خرید این محصولات با تخفیف و با قیمت ارزان می‌ توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام کرد.

فروش حصیر بافی با تخفیف ویژه در گیلان

بررسی میزان ارز آوری حصیر بافی با صادرات آن

بررسی میزان ارز آوری حصیر بافی با صادرات آن حصیر بافی یکی از هنر های اصیل در کشور ما می باشد، در استان‌ های شمالی با استفاده از این حصیر ها محصولات با کیفیتی را خلق می‌ کنند که از آن ها برای صادرات به بازار های خارجی نیز استفاده می شود، این محصولات از طرفداران زیادی برخوردار هستند و فروش آن ها در دیگر بازار ها نیز پر رونق می‌ باشد.

صادرات حصیر ها به کشور های خارجی باعث ارز آوری و کمک به اقتصاد جامعه می‌ شود، این محصولات کار دست بوده و کارگاه‌ های زیادی در استان گیلان وجود دارند که محصولات مختلف مانند زیر انداز، دمکنی، جارو و غیره را با حصیر ها تولید می کنند، سپس آن ها را در سایت های اینترنتی معرفی می کنند و امکان فروش را فراهم می‌ آورند.

تولیدی حصیر بافی با استفاده از نیروی انسانی تمامی اجناس مختلف را در حجم فراوان تولید می‌ کنند، سپس آن ها را برای بازار های خارجی بسته بندی کرده و طبق نیاز به دیگر بازار ها اقدام به ارسال کالا می‌ کنند. در این روش فروش حصیر ها باعث سودآوری برای کشور می‌ شوند و تولید کننده ها نیز سود زیادی به دست می‌ آورند.

هر چه صادرات این محصولات در حجم بیشتر انجام شود، سود آوری آن ها نیز بیشتر می شود، کلیه این عوامل بستگی به نیاز کشور های خارجی دارد و همچنین کیفیت محصولات نیز حائز اهمیت می باشند و محصولات با کیفیت، زود تر و بهتر به فروش می‌ رسند.

سفارش حصیر بافی با قیمتی باورنکردنی در گیلان

سفارش حصیر بافی با قیمتی باورنکردنی در گیلان سفارش حصیر بافی با قیمت باورنکردنی در گیلان، از طریق سایت های معتبر ثبت می‌ شود. در این روش می توان حجم دلخواه خود را در اندازه‌ های گوناگون ثبت کرده و سپس در بازه زمانی کمی آن ها را درب منزل تحویل گرفت. در خرید های اینترنتی واسطه‌ های بازار حذف شده و ارتباط مستقیمی بین تولید کننده و مصرف کننده به وجود می‌ آید، این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود.

خرید حضوری این محصول از طریق فروشگاه های سطح کشوز انجام می‌ شود، در این روش سود خود را از مشتری را می‌ گیرند، این روش از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه بوده و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شود.

3

  1. من میتونم ازتون گلیم فرش ۹ متری را هم خرید داشته باشم چون در سایتتون اصلا گلیم فرش نه متری قرار ندادین شما آیا این محصول را موجود دارین؟

  2. حصیر بافی یکی از هنر های اصیل در کشور ما می باشد، در استان‌ های شمالی با استفاده از این حصیر ها محصولات با کیفیتی را خلق می‌ کنند محصول خوبی برای منزل می باشد

  3. سلام ببخشید قیمت این سبد حصیری ها چنده؟میخواستم بدونم طرح سفارشی هم برامون میبافین؟چطور میتونم ثبت سفارش کنم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما