عرضه مستقیم گلیم چهل تکه در سراسر کشور

صنایع دستی ایران از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و از جمله آن می‌ توان به فرش دست دوم زمرد مشهد و گلیم‌ بافی اشاره کرد که منجر به تولید انواع گلیم های شیک و سنتی شده و معمولاً در طرح های مختلف مانند گلیم چهل تکه به فروش می رسد. عرضه مستقیم گلیم چهل تکه در سراسر کشور به شکل کاملاً مستقیم و بی واسطه از خود کارگاه تولیدی انجام می‌ شود به این ترتیب می‌ توان به شکل سفارشی نیز خرید خود را از این مرکز عرضه انجام داد.

عرضه مستقیم گلیم چهل تکه در سراسر کشور

انواع گلیم با نقش ها و طرح های بینظیر در بازار

انواع گلیم با نقش ها و طرح های بینظیر در بازار فرش ماشینی با الیاف پشمی و گلیم ها از لحاظ نوع بافت و همچنین نقش و طرح دارای انواع مختلفی بوده و در ادامه به شکل مختصر با برخی از انواع آن آشنا خواهیم شد؛ گلیم ساده بافت یکی از مرسوم ترین انواع گلیم در کشور می باشد که در بافت آن تار و پود به صورت افقی روی هم قرار گرفته و سپس با کشیدن دار به صورت متراکم در کنار هم قرار می گیرد و در بافت آن معمولاً از نقوش هندسی استفاده شده به همین دلیل ظاهر منظم و مرتبی دارد.

گلیم برجسته از دیگر انواع این صنایع دستی به شمار می‌ آید همانطور که از اسم آن پیداست این نوع گلیم ها به صورت سه بعدی و برجسته تولید می شود که به این منظور پرز های آن بلند و کوتاه دیده می شود و معمولاً از طرح های شطرنجی در تولید آن استفاده می گردد.

گلیم ورنی نوعی گلیم بافته شده به صورت دو رو می باشد و به منظور تولید آن از پشم گوسفند استفاده می شود که باعث شده استفاده از این گلیم ها و نشستن روی آن بسیاری از دردهای مربوط به پا و کمر را از بین ببرد و به دلیل داشتن طرح طبیعت مورد توجه واقع شده است.

مرکز فروش گلیم چهل تکه با بهترین کیفیت

مرکز فروش گلیم چهل تکه با بهترین کیفیت در مرکز فروش گلیم چهل تکه چاکدار با بهترین کیفیت گلیم ها در طرح و رنگ متنوع ارائه می شود که باعث شده میزان خرید آن افزایش پیدا کند و از آن جایی که هزینه های مربوط به آن در این مرکز فروش بسیار مناسب و معقول می باشد امکان خرید در تعداد های عمده نیز وجود داشته و بسیاری ترغیب به سفارش این محصول می باشند.

در این مرکز فروش روش های مختلفی برای سفارش گلیم های درجه یک و با کیفیت وجود دارد که مشتریان می‌ توانند بنا بر شرایط خود از این روش ها برای خرید استفاده کنند به طور مثال مشتریانی که در شهرهای دور ساکن هستند می‌توانند از طریق تماس با این مجموعه به صورت کاملاً غیر حضوری اقدام به خرید محصول کنند و این نمونه را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل دریافت نمایند.

3

  1. منظور از جریمه چهل تکه همون گریم با طرح ها و قاب های ۴۰ تایی هست که به صورت بسیار زیبایی توسط هنرمندان کشورمان تولید می‌شوند؟

  2. Hello, from CustomData.click we are a provider of unique databases that could help your business.

    Please visit us at CustomData.click to see if we can help you.

    Regards,
    Maynard

  3. سلام ببخشید گلیم چهل تکه چنده؟آیا سایز بندی دارن؟خرید حضوری هم دارین؟اینکه فرمودین مستقیم از تولید کننده خرید میشه آیا نسبت به بازار قیمتش ارزون تره؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما