صادرات گلیم با قیمتی باورنکردنی به آلمان

زیرانداز حصیری 12 متری و صادرات گلیم با قیمت باور نکردنی به آلمان باعث بالا رفتن تقاضای این محصول شده است، زیرا ایران با قدمت بالایی که در زمینه تولید انواع فرش و گلیم دارد، توانسته جایگاه خوبی در رده بین‌المللی کسب کند و از صادرات گلیم به آلمان ارز آوری خوبی را برای کشور رقم زده است. گلیم ها در ابعاد مختلف و بسته به نوع سفارش آماده می‌شوند و از نظر طرح و رنگ هم دارای تنوع بالایی هستند که باعث رضایت متقاضیان شده است.

صادرات گلیم با قیمتی باورنکردنی به آلمان

استانداردهای لازم در تولید گلیم

استانداردهای لازم در تولید گلیم استاندارد های لازم در تولید کلاه حصیری زنانه و گلیم وجود دارد که با رعایت آن می‌توان محصولی در خور مشتری و با کیفیت تولید کرد. بافت فرش و انواع گلیم از شغل‌ های قدیمی ایرانیان محسوب می‌شود و استاد کاران زیادی در این زمینه مشغول فعالیت هستند و تولیدات آنها علاوه بر بازار داخلی طرفداران زیادی هم خارج از این مرز و بوم دارد، زیرا این قشر از شاغلین با رعایت نکات لازم محصول استانداردی تولید می‌کنند.

در بافت گلیم چله کشی درست در کفیت نهایی بسیار تاثیر گذار است زیرا اگر به خوبی انجام نشود، نقش های ایجاد شده تقارن مناسبی نخواهند داشت که زیبایی کار را پایین می‌آورد و از رنگ‌ های استفاده شده اطمینان خاطر داشت که بر اثر شستشو دچار رنگ پریدگی و یا پخش رنگ نشود و قبل از بریدن گلیم از استحکام ریشه ها مطمعن گردند. زیرا در غیر این صورت گلیم از هم گسیخته می‌شود.

گلیم بافی یکی از شغل های عشایر کشور می باشد که تولیدات آنها دارای طرح های بسیار متنوع و زیبا می باشد. برای تولید گلیم از پشم گوسفند یا بز استفاده می شود و توسط رنگ های طبیعی موجود در طبیعت رنگرزی می‌شوند و برای شروع کار از دارهای عمودی و افقی استفاده می‌کنند. طرح های ایجاد شده یا بر اساس نقشه ایجاد می‌شود یا به صورت ذهنی و زاده خیال فرد بافنده صورت می‌گیرد.

از گلیم برای مفروش کردن خانه و یا زینت دیوارهای خانه های روستایی استفاده می‌کنند، ولی امروزه ساکنین شهرهای بزرگ از این محصول را به عنوان یک تابلوی سنتی و نفیس برای دیوار کوب استفاده می‌کنند. از این رو بافندگان، گلیم کوچک تزیینی را طراحی کرده‌اند که جنبه زینتی داشته و برای نصب به دیوار یا سوغاتی استفاده می‌شود و تمام استانداردهای یک گلیم در ابعاد بزرگ را دارد.

فروش استثنائی گلیم باکیفیت به آلمان

فروش استثنائی گلیم باکیفیت به آلمان فروش استثنائی گلیم باکیفیت به آلمان باعث شده تا این محصول بینظیر ایرانی جایگاه خوبی در میان مصرف کنندگان آلمانی پیدا کند و سرانه فروش انواع گلیم دستبافت و ماشینی بالا رود. تولیدکنندگان با ارائه قیمت‌های استثنائی بر روی محصولات خود توجه مصرف کنندگان خارجی را به سمت تولیدات ایرانی جلب می‌کنند که خوشبختانه با این روش؛ توانسته‌اند در بازارهای خارجی از جمله آلمان پیشرفت های قابل ملاحضه ای داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما