صادرات گلیم باکیفیتی بی نظیر به ترکیه

در صادرات گلیم به ترکیه از بهترین نوع گلیم با کیفیت، استفاده می شود. گلیم نوعی فرش به حساب می آید که در صنعت فرش بافی خیلی معروف است. گلیم را می توان در اندازه، سایزهای، مختلف خریداری کرد دارای طرح و رنگ متفاوتی می باشد که هرکس متناسب با سلیقه خود می تواند آن را انتخاب کند. گیلم دارای تاریخچه بسیار قدیمی می باشد.

صادرات گلیم باکیفیتی بی نظیر به ترکیه

آیتم های مهم در انتخاب گلیم با کیفیت

آیتم های مهم در انتخاب گلیم با کیفیت گلیم را به دو روش سنتی و صنعتی تهیه می شود که در روش سنتی، توسط زنان خانه دار با استفاده از پشم گوسفندی که آن را طی مراحلی به نخ تبدیل می کنند بعد از رنگ های طبیعی برای رنگ کردن نخ ها استفاده می کنند از آن بهترین نوع گلیم دستبافت را درست می کنند. از نقش های حیوانات مثل شکار، ببر، شیر، یا از درختان و طبیعت بر روی کار خود انجام می دهند که خیلی خیره کننده می باشند.

اما امروزه با پیشرفت علم تکنولوژی در کارخانه ها با استفاده از دستگاه های مدرن، پیشرفته و نیروی انسانی متخصص انواع گلیم های ماشینی، دست بافت، را تولید می کنند از بهترین نخ های با کیفیت استفاده می کنند. گلیم پشمی نوعی از بهترین نوع گلیم ها می باشد که دارای پرز زیاد می باشد که هنگام نشستن روی آن احساس راحتی می کنید.

به یقین می توان گفت که نوعی از کالا های صادراتی می باشد که طرفداران زیادی در دنیا و جهان دارد. ایران یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع گلیم های مختلف است که در بسیاری از شهر ها از آن به عنوان صنایع دستی یاد می شود که خیلی معروف است.

فروش عمده گلیم ایرانی باکیفیت به ترکیه

فروش عمده گلیم ایرانی باکیفیت به ترکیه فروش عمده گلیم ایرانی با کیفیت به ترکیه صورت می گیرد چون خریدران زیادی دارد. گلیم را می توان در سایز های ۱متری، ۶متری، ١٢ متری و… تهیه کرد که برای پر کردن فضا های خالی منزل از آن استفاده می شود که دارای طرح و رنگ های مختلف هستند و تنوع آن خیلی زیاد است.

امروزه بسیاری از افراد خرید های خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند که بدون حضور در محل خرید محصول خود را خریداری می کنند. این فروشگاه های آنلاین، بهترین روش خرید در کلان شهرها می باشند از زمان خود نهایت استفاده را می توان برد. در این چند سال که کشور ایران و دیگر کشور ها، دچار بیماری کرونا شده اند این خرید های آنلاین توانسته اند جای خود را در بین مردم باز کنند. با استفاده از این روش از بیماری فاصله می گیریم و در تمام نقاط کشور دارای نمایندگی می باشند که به صورت شبانه روزی فعال هستند و پاسخگوی تمام مشتریان خود می باشند.

6

  1. ابعاد گلیم‌های صادراتی تون چه سایزی هست آیا من میتونم در زمینه صادرات با شما همکاری داشته باشم؟

  2. سلام روز بخیر… محصولاتتون عالی هستن و واقعا انتظار این همه کیفیت رو نداشتم… پیشنهاد میکنم حتما حتما خریداری کنید

  3. سلام چطور میتونم حضوری بیام برای دیدن ایا حضوری هم دارید یا فقط اینترنتی

  4. سلام قیمت گلیم های دستباف بسیار مناسب و طرح های عالی و قشنگ حتما خرید کنید

  5. Hello and best regards for your service. I wanted to thank you for your good site and excellent products. I bought it. It was both reasonably priced. The product quality was really great and I received it quickly. .

  6. گلیم با کیفیت نوعی فرش به حساب می آید که در صنعت فرش بافی خیلی معروف است. گلیم را می توان در اندازه، سایزهای، مختلف خریداری کرد دارای طرح و رنگ متفاوتی می باشد که هرکس متناسب با سلیقه خود می تواند آن را انتخاب کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما