صادرات گلیم ایرانی با بهترین کیفیت به کشورهای همسایه

فرش ابریشم کاشان و گلیم های ایرانی از مجموعه پرطرفدارترین دست بافته های ساده است که توسط زنان بافنده ایرانی تولید می‌شود .این محصول به دلیل مقبولیت و کیفیت بسیار بالایی که دارد به کشورهای همسایه نیز صادر می‌شود. گلیم ایرانی کوچک بختیاری از پرطرفدارترین محصولات است که به دلیل رنگ آمیزی های بسیار متنوع و چشمگیری که دارد،جز برترین محصولات صادراتی ایرانی محسوب می شود.

صادرات گلیم ایرانی با بهترین کیفیت به کشورهای همسایه

بررسی مشکلات صادرات گلیم از طریق ترانزیت

بررسی مشکلات صادرات گلیم از طریق ترانزیت صادرات هر محصولی به کشورهای دیگر از طریق راه های هوایی زمینی و دریایی و غیره صورت می گیرد که هر کدام دارای مشکلات خاصی می باشند .گلیم از مجموعه محصولاتی است که از طریق کشورمان به کشورهای دیگر نیز صادر می‌شود که صادرات این محصول از طریق ترانزیت نیز دارای مشکلات فراوانی است .ترانزیت کردن کالا در واقع انتقال کالا است که از راه گمرکی ارسال نمی شود .این محصول بسیار مقرون به صرفه است که هر کشوری برای ترانزیت کالا دارای قوانین خاصی می باشد .این نوع رفت و آمد می‌تواند درآمدزایی و سودآوری فراوانی داشته باشد.
ترانزیت ها به صورت کلی به نوع خارجی و داخلی تقسیم بندی می شود که دارای مدارک های مختلفی از قبیل: بارنامه ،فاکتورهای خرید، لیست عدل بندی وکالتنامه ،کارت بازرگانی، ضمانتنامه ،مجوز بانکی می باشد .ترانزیت کالا می تواند از روش های ترانزیت هوایی، ترانزیت جاده ای ، ترانزیت ریلی و دریایی صورت بگیرد که تمام آن دارای قوانین و مقررات خاصی می باشند .نظام جمهوری اسلامی ایران حدود ۲۶ ماده برای انواع ترانزیت در نظر گرفته است و تبصره های گوناگونی که برای هر کسب و کاری باید کاملاً آن تسلط کافی را داشته باشید.
اما با تمام این مزایا ترانزیت نیز مشکلات فراوانی دارد با توجه به شرایط و ضوابط موجود و نامبرده شده صادرات گلیم از طریق ترانزیت می تواند مشکلات فراوانی داشته باشد .عدم پرداخت گمرکی کالا و پایین شدن قیمت گلیم و نداشتن مجوز های گمرکی نیز می‌تواند از عوامل عمده مشکلات صادرات گلیم از طریق ترانزیت باشد .در نتیجه توصیه می‌شود که در صورت صادرات محصولاتی مانند: گلیم فرش با کارشناسان خبره در تماس باشید .آنها در تلاش هستند تا تمام تجارب شغلی خود را در اختیارتان قرار دهند.

عرضه گلیم ایرانی در بهترین رنگ ها و نقش ها

عرضه گلیم ایرانی در بهترین رنگ ها و نقش ها عرضه محصولاتی مانند فرش ابریشم کرمان و گلیم ایرانی در بهترین نقش ها و رنگهای موجود توسط فروشگاه ها و مراکز فروش محصولات دستباف در سراسر کشور انجام می‌گیرد .این سایت نیز این محصول را با بهترین متریال اولیه تولید کرده و در اختیار خریداران واقعی قرار می دهد .شما نیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های درج شده با مشاوران ما در تماس باشید .آنها آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه فروش این محصولات هستند.

1

  1. اگر بتونید که دامنه صادرات خودتون رو به دیگر کشورها هم گسترش بدید بسیار عالی هست چون صنایع دستی واقعاً دارای مشتری های خارجی فراوانی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما