صادرات گلیم از ایران با کمترین هزینه

صادرات گلیم ایران به کشور های خارجی انجام می‌ شود، در این روش بهترین انواع گلیم ها معرفی می گردند و در سایت‌ های اینترنتی امکان ثبت سفارش آن ها فراهم می شود، با کمترین هزینه می توان سفارش خود را ثبت کرده و سپس در بازه زمانی کمی آن ها را درب منزل تحویل گرفت.

صادرات گلیم از ایران با کمترین هزینه

بررسی آمار صادرات گلیم در ایران

بررسی آمار صادرات گلیم در ایران صادرات گلیم در ایران به وفور انجام می‌ شود، کشور ایران یک کشوری می باشد که انواع هنر های دستی را دارا می باشد، تمامی استان های موجود در کشور ما گلیم ما با طرح مورد نظر خود را دارا هستند، آن ها تمامی این گلیم ها را در طرح ها و شکل های مختلف تولید کرده و به بازار ارائه می‌ کنند.

گلیم های ایرانی در سطح جهانی شناخته شده هستند و آن ها سبب سود آوری فراوانی برای کشور ما می شوند و می توان آمار صادرات کلیه این محصولات را از طریق فضای مجازی بررسی کرد. گلیم دستباف یکی از بهترین انواع گلیم ها بوده که با هنر دست طراحی می‌ شوند.

آن ها دارای طرح و نقشه های زیبایی هستند و از دوام و کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند، در طراحی این گلیم ها از نخ های اصلی و درجه یک استفاده می شود که دارای دوام و کیفیت زیادی هستند، گلیم هایی که از الیاف های اصلی تولید شده‌ اند، دارای وزن سنگینی هستند.

انواع گلیم های ماشینی وجود دارد که تنوع رنگی بالایی را دارا می باشند، طرح آن ها برگرفته از طرح های سنتی و قدیمی بوده و فروش بالایی را دارا می باشند، امروزه انواع گلیم های ماشینی به وفور تولید و صادر می‌ شوند، اجناس دستباف در نوع قدیمی بوده و به ندرت پیدا می شوند، زیرا بافت آن ها بسیار سخت و زمان بر می باشد.

عرضه بی واسطه گلیم باکیفیت در سراسر ایران

عرضه بی واسطه گلیم باکیفیت در سراسر ایران عرضه بی واسطه گلیم با کیفیت در سراسر ایران از طریق سایت های معتبر اینترنتی انجام می‌ شود. در این روش ارتباط مستقیمی بین تولید کننده و مصرف کننده به وجود می‌ آید و واسطه‌ ها حذف می‌ شوند. در خرید های اینترنتی مصرف‌ کننده می‌ تواند طرح و رنگ و نقش گلیم مورد نظر را از طریق سایت انتخاب کند و سپس کالا را درب منزل تحویل بگیرد و کلیه هزینه‌ های جا به‌ جایی نیز بر عهده فروشنده ها است.

خرید گلیم ها به صورت مستقیم از درب کارخانه های تولید کننده و فروشگاه های معتبر انجام می‌ شود، در خرید های حضوری واسطه‌ ها به میان می آیند و سود خود را از مشتری‌ ها می‌ گیرند که ایت روش خرید از لحاظ اقتصادی اصلا مقرون به صرفه نیست و باعث اتلاف زمان و هزینه می‌ شود.

1

  1. من فروشگاه صنایع دستی رو در شهر خرم آباد می خوام راه اندازی کنم میتونم روی همکاری شما حساب کنم و محصولاتتون را برای فروش از طریق غیر حضوری خریداری کنم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما