صادرات محصولات حصیر بافی با الیاف رنگی به دیگر کشورها

محصولات حصیر بافی ایرانی بسیار باکیفیت و زیباست و طرح‌های جذاب و متنوعی دارد که موجب جذب خریداران داخلی و خارجی می‌شود. از این رو صادرات محصولات حصیر بافی رنگی به دیگر کشورها رونق بسیار خوبی دارد و بیشتر به کشورهای سوریه، عراق، چین و برخی کشورهای اروپایی صادر می‌شود و از درآمد آن کمک شایانی به اقتصاد کشور می شود.

صادرات محصولات حصیر بافی با الیاف رنگی به دیگر کشورها

استان های تامین کننده محصولات حصیربافی در ایران

استان های تامین کننده محصولات حصیربافی در ایران یکی از هنرهای خاص و درجه یک مردمان ایران زمین حصیر بافی است که در استان های مختلف صورت می‌گیرد. شهرستان رشت یکی از تولیدکنندگان اصلی و بزرگ محصولات حصیری است. در این منطقه با گیاهان گوناگون حصیربافی انجام می‌شود، مثلا بیشتر از ساقه های برنج استفاده می‌شود، اما گاهی هم گیاه کنف یا نی وحشی که در کنار مرداب ها می‌روید، به کار می‌رود.

در شهر زاهدان نیز هنر حصیربافی با دقت و ظرافت بی نظیر انجام می‌گیرد و این شهر از تامین کنندگان بزرگ محصولات حصیر بافی در ایران است. مردمان استان خوزستان نیز به این هنر مشغول بوده و با ساقه های چوبی نازک یا ضخیم از گیاهان مختلف سبد، زیرانداز و زنبیل تولید می‌کند که اندازه های بزرگ و کوچک داشته و ساده است یا دارای تزئینات زیبا می‌باشد.

استان های دیگری مانند هرمزگان، کردستان، یزد، اصفهان و خراسان نیز از دیگر تولیدکنندگان بزرگ وسایل حصیری می باشند، که تولیدات آنها از نظر رنگ، کیفیت و طرح بی‌نظیر و جذاب است؛ در همه استان ها بافت محصولات حصیری هم به صورت دستی و تنها با چند وسیله اندک، انجام می‌شود و هم جهت تولید عمده و انبوه در کارخانه ها و به وسیله دستگاه های مخصوص تولید می‌شود، که در داخل و خارج از کشور طرفداران و خریداران فراوان دارد.

کارگاه تولیدی حصیر بافی رنگی در ایران

کارگاه تولیدی حصیر بافی رنگی در ایران کارگاه تولیدی حصیر بافی رنگی در ایران، یکی از بهترین مراکز فروش محصولات حصیر بافی است که پس از تهیه، بهترین محصول آن را در اختیار خریداران قرار می‌دهد و با خرید مستقیم از آنان می توان بیشترین سود را کسب کرد، زیرا هم صاحب جنس اصل می شوید و هم با نبود واسطه ها محصولات حصیری ارزان تر می‌شود.

سایت ما نیز با برخی از بهترین کارگاه های تولیدی حصیر بافی رنگی در ایران در ارتباط است؛ ما تصویر و قیمت تولیدات حصیری رنگی را در سایت خود به نمایش می‌گذاریم تا کار خرید و فروش برای متقاضیان عزیز آسان تر شود و پس از آگاهی از ویژگی و نرخ تولیدات اقدام به سفارش نمایید و خیالتان از بابت کیفیت خوب و نرخ مناسب جنس آسوده باشد، زیرا شرکت ما فروشنده جدیدترین و زیباترین محصولات حصیری از برندهای معتبر است.

2

  1. آیا شما گرم فرش های با کیفیت درجه دو و درجه سه راه هم موجود دارین و قیمت این محصولات به چه صورت است؟

  2. حصیر بافی از جمله صنایع دستی می باشد که در هر دورا لی طرفداران خود را دارد. البته جنس حصیر و شیوه بافت در دوام محصول بسیار مهم است. مایلم با مشاوران شما ارتباط بگیرم تا از کیفیت و نوع حصیرهای شما اطلاع پیدا کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما