صادرات بی واسطه گلیم فرش سنتی ایرانی

گلیم فرش سنتی ایرانی از تولیدات محبوب و مشهور در داخل کشور می باشد و طرفداران بسیار زیادی در خارج از کشور دارد. سالانه گلیم فرش های سنتی ایرانی در مدل ها و ابعاد مختلف و در طرح و نقش های بی نظیر و بسیار جذاب و گیرا در تولیدی های بزرگ داخل کشور تولید می شود و به صورت بی واسطه به بازار های بزرگ خارجی سراسر دنیا صادر می شود. صادرات گلیم فرش هر ساله انجام می شود و سود بسیار خوبی برای تولید کنندگان این محصول دارد.

صادرات بی واسطه گلیم فرش سنتی ایرانی

معیار های تعیین قیمت گلیم در بازار

معیار های تعیین قیمت گلیم در بازار برای تعیین قیمت یک محصول همیشه یک سری معیار ها وجود دارد که با توجه به این معیار ها قیمت نهایی یک محصول مشخص می شود. گلیم فرش ها به دلیل ظرافت بالایی که دارند بسیار محبوب هستند و حجم کمتری از فضا را اشغال و به زیبایی دکوراسیون منزل کمک بسیار زیادی می کنند.

یکی از معیار های تعیین قیمت گلیم در بازار، مواد و نخ های به کار رفته در آن می باشد و هر چه که کیفیت نخ های به کار رفته و دوخت این محصول بهتر و با محکم تر و با دوام تر باشد این گلیم ها از نظر قیمت ارزش بیشتری دارند.

یکی دیگر از معیار های تعیین قیمت گلیم در بازار وزن و بافت گلیم می باشد. هرچه که گلیم وزن بیشتری داشته باشد و از لحاظ بافت زیبا تر و دقیق تر باشد از لحاظ قیمت ارزشمند تر می شود و گران قیمت تر است.

دست دوز بودن و یا ماشینی بودن نیز از معیار های دیگر تعیین قیمت گلیم در بازار می باشد. گلیم های دست دوز همیشه از لحاظ قیمت در رنج های بالا تری نسبت به گلیم های ماشینی قرار می گیرند.

قیمت استثنائی گلیم فرش در فروشگاه های معتبر

قیمت استثنائی گلیم فرش در فروشگاه های معتبر فروشگاه های معتبر فراوانی در سراسر کشور در زمینه فروش گلیم فرش فعالیت دارند و مدل های مختلف گلیم های سنتی و مدرن و نیز گلیم های دست دوز و ماشینی را موجود دارند و با قیمت های بسیار استثنایی و مناسب در اختیار خریداران و علاقه مندان این محصول قرار می دهند. همچنین گلیم کوچک تزیینی از زیبایی بسیار بی نظیری برخوردار می باشد و در فروشگاه های معتبر موجود است.

این گلیم فرش ها در برابر کیفیت بی نظیر و مثال زدنی که دارند از لحاظ قیمت بسیار مناسب هستند و افرادی که به این گلیم فرش های بسیار جذاب علاقه مند می باشند می توانند با هزینه استثنایی، این محصول را از فروشگاه های بزرگ و با سابقه و معتبر، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین خریداری کنند و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

1

  1. برای تعیین قیمت یک محصول همیشه یک سری معیار ها وجود دارد که با توجه به این معیار ها قیمت نهایی یک محصول مشخص می شود. گلیم فرش ها به دلیل ظرافت بالایی که دارند بسیار محبوب هستند و حجم کمتری از فضا را اشغال و به زیبایی دکوراسیون منزل کمک بسیار زیادی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما