خرید و فروش انواع گلیم فرش با قیمتی مناسب

خرید و فروش انواع گلیم فرش با قیمتی مناسب را می توان از طریق فروشگاه های آنلاین، انجام داد که خیلی مقرون بصرفه می باشد؛ از گلیم فرش برای پر کردن فضای های خالی منزل می توان استفاده کرد در اندازه، سایز های مختلف وجود دارند هرکس متناسب با سلیقه خود می‌تواند آن را انتخاب کند. با خرید از طریق سایت های اینترنتی دست دلالان، واسطه گرها، حذف می شود از هزینه های اضافی جلوگیری می گردد.

خرید و فروش انواع گلیم فرش با قیمتی مناسب

عوامل موثر بر کاهش قیمت گلیم فرش

عوامل موثر بر کاهش قیمت گلیم فرش امروزه در ایران در کارخانه های بزرگ با استفاده از دستگاه های مدرن، پیشرفته و نیروی انسانی متخصص انواع گلیم فرش ها را به بهترین کیفیت تولید می کنند و در اختیار خریداران خود قرار می دهند، عوامل موثر بر قیمت گلیم فرش از جمله طرح فرش، برند تولید کننده، نخ استفاده شده، می باشد که همه‌ی موارد بر افزایش، کاهش، قیمت فرش موثر هستند.

امروزه در بسیاری از روستا ها، زنان خانه دار با استفاده از نخ های پشم گوسفند، انواع گلیم سنتی را تولید می کنند که دارای نقش های طبیعی از جمله شکار حیوانات، جنگل می باشد که خیلی شیک هستند و جز صنایع دستی به حساب می آید که فروش خیلی خوبی دارد. گلیم فرش، دارای تاریخچه بسیار قدیمی می باشد. در بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک در کارخانه ها به تولید آن مشغول هستند. به یقین می توان گفت که ایران یکی از تولید کنندگان انواع گلیم فرش می باشد، در این راستا خیلی موفق بوده است. درآمد خوبی را به دست می آورد به رشد اقتصادی کشور نیز کمک می شود.

صادرات انواع گلیم فرش با کمترین هزینه به اروپا

صادرات انواع گلیم فرش با کمترین هزینه به اروپا صادرات انواع گلیم فرش با کمترین هزینه به اروپا، باعث شده که خریدران زیادی در آنجا داشته باشد با تولید بیشتر انواع گلیم فرش دست بافت، ماشینی، درآمد ارزی خوبی را می توان به دست آورد که دارای سود دهی بسیار بالایی می باشد. تولید گلیم فرش در صنعت نساجی خیلی پرکاربرد است و خریدران زیادی را به سوی خود جذب کرده است.

گلیم را می توان در اندازه، سایز های مختلف تهیه کرد از سایز های ١متری، ۳متری، ۶متری، ١٢ متری، وجود دارد که از اندازه های کوچک برای راهرو، راه پله ها، استفاده می شود که خیلی مناسب می باشند. تنوع طرح، رنگ آنها اینقد زیاد است که هرکس متناسب با سلیقه خود می تواند آن را انتخاب کند. گلیم مرغوب باید نرم و لطیف باشد هنگام نشستن روی آن احساس راحتی کنید دارای پرز زیادی باشد. بسیاری از گلیم فرش ها را به صورت تابلو فرش تولید می کنند که برای دکوراسیون منزل خود می توان از آنها استفاده کرد خیلی شیک و لاکچری می باشند.

3

  1. می توانید طرح های بیشتری از گلیم فرش های سنتی را از طریق واتساپ برام بفرستین؟

  2. سلام گلیم فرش ۱۲ متری رو میشه قیمت بدید ؟ یه سوال تخصصی داشتم اینکه چجوزی از گلیم نگهداری کنیم تا همیشه سالم بمونه؟

  3. کارخانه های بزرگ با استفاده از دستگاه های مدرن، پیشرفته و نیروی انسانی متخصص انواع گلیم فرش ها را به بهترین کیفیت تولید می کنند و در اختیار خریداران خود قرار می دهند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما