خرید عمده گلیم ایرانی با قیمتی باورنکردنی

همیشه اکثر ما افرادی هستیم که دوست داریم محصولی را که می خواهیم خریداری کنیم با یک قیمت مناسب باشد. بنابراین به دنبال حراج فوق العاده برای خرید و فروش آن می گردیم. اما در ایناجا می خواهیم درمورد خرید عمده گلیم ایرانی با قیمتی باور نکرونی صحبت کنیم. شما می توانید فرش دست دوم زمرد مشهد و گلیم عمده را به مرکز تولیدی این محصول سفارش دهید. از آنجایی که قرار است خرید تعداد بالایی را انجام دهید می توانید هر کدام از گلیم های مد نظرتان را با قیمتی مناسب، انتخاب نمایید و سپس سفارش دهید.

خرید عمده گلیم ایرانی با قیمتی باورنکردنی

استاندارد های لازم برای صادرات گلیم

استاندارد های لازم برای صادرات گلیم در اینجا باید یک سری از استاندارد های لازم برای صادرات فرش ماشینی با الیاف پشمی و گلیم را به دست شما عزیزان برسانیم. اگر از آن دسته افرادی هستید که خودتان در کار خرید و فروش گلیم می باشید و یا حتی تولید کننده ی این کالا هستید بهتر است با ما همراه باشید و این مطالب را مطالعه نمایید. قطعا باید توجه کنید که کالایی را برای صادرات انتخاب کنید که از لحاظ مرغوبیت در میان سایر موارد مشابه حرف اول را بزند.

گلیم هایی که قرار است صادر شوند باید تمام جنبه های مربوط به کیفیت در آن ها رعایت شده باشد. برای مثال باید جنس نخ ها، رنگ آن ها و سپس بافت بسیار عالی داشته باشند، زیرا ما محصولاتی را برای صادرات در نظر می گیریم که حرف اول را بزنند. حالا پس از رعایت این مورد به سراغ بسته بندی کالا می رویم. درست است که ممکن است بگویید گلیم فرش ها بسته بندی خاصی نیاز ندارند اما اصلا اینطور نخواهد بود، چرا که گلیم فرش فانتزی و گلیم فرش سنتی از آن دسته گلیم هایی هستند که احتیاج به مواظبت دارند و در طی مسیر نباید آسیبی به آن ها وارد شود.

گذشته از تمام این موارد یک نکته ی مهم که جزئی از استاندارد های مربوط به صادرات می باشد پرداخت دو طرفه ی تعرفه های مربوط به گمرک می باشد. فرقی نمی کند که تعداد کالای شما برای صادر نمودن چه عددی باشد باید قیمت مربوطه را برای مجوز عبور کالا پرداخت کنید.

فروش عمده گلیم با قیمت ارزان

فروش عمده گلیم با قیمت ارزان خوشبختانه هم اکنون در شهر های بزرگ کشور شاهد فروش عمده گلیم با قیمت ارزان می باشیم. شما می توانید با خرید انترنتی بهترین گلیم ها را در خانه خود داشته باشید که با وجود حذف واسطه ها بسیاری از هزینه های اضافی برای خرید و فروش آن حذف می گردد. تولید کننده ی بزرگ این نوع گلیم ها محصولات خود را به صورت آنلاین برای فروش عرضه می دارد و با رعایت اصول مختلف گلیم های متنوع را به تمامی نقلط کشور با قیمتی باور نکردنی ارائه می دارد.

1

  1. ماهیانه من نیاز به ۱۰۰ عدد گلیم فرش ایرانی دستباف برای فروش نیاز دارم آیا این محصول را می توانید به صورت قسطی برام ارسال کنید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما