خرید ارزان گلیم سنتی صادراتی از معتبرترین فروشنده

گلیم سنتی صادراتی یکی از صنایع دستی ارزشمند و محبوب کشورمان است که می توان با سفارش مستقیم آن به معتبرترین فروشنده های بازار، انواع گلیم ابریشمی، کرک و پشم و … را با قیمتی ارزان خریداری کرد. این محصول مورد توجه مشتریان خارجی هم قرار دارد و صادرکنندگان با خرید عمده گلیم و پشت سر گذاشتن فرآیند صادرات، به تجارت پرسود و مطمئنی می پردازند که ارزآوری خوبی هم برای کشور به دنبال دارد.

خرید ارزان گلیم سنتی از معتبرترین فروشنده

آمار صادرات گلیم صادراتی در ایران

بررسی رقابت بین فروشندگان گلیم در ایران گلیم صادراتی نوعی دست بافته سنتی است که برای تهیه آن می توان از الیاف پشمی و در نمونه های فاخر از الیاف ابریشمی استفاده کرد. معمولا گلیم را به عنوان فرش مورد استفاده قرار می دادند اما امروزه بیشتر جنبه تزئیناتی پیدا کرده و زیبایی بخش دکوراسیون داخلی در محیط های مختلف اعم از محیط های خانگی و یا رستوران ها و سالن های غذاخوری و … است.

در مناطق مختلفی از کشور، هنرمندان بسیاری به کار طراحی و بافت گلیم مشغول هستند که طرح و سبک بافت هرکدام منحصر به فرد بوده و دارای جلوه و زیبایی خاصی است. فروشندگان گلیم در ایران، با سفارش طرح های مورد پسند بازار به بافندگان گلیم، آنها را به تولید طرح های سنتی و عامه پسند تشویق می کنند. فروشندگانی که مستقیما با تولیدکننده اصلی همکاری دارند، امکان موفقیت و رسیدن به سود بیشتر را خواهند داشت.

خرید گلیم از واسطه ها نمی تواند راهکاری مقرون به صرفه باشد و این شیوه از خرید برای فروشندگان اصلی این بازار، هیچ توجیه اقتصادی به دنبال نخواهد داشت. به همین دلیل فروشندگان در شهرهای مختلف تلاش می کنند نمایندگی انحصاری فروش گلیم را از آن خود کرده تا این محصول ارزشمند را مستقیما دریافت و به بازار عرضه کنند.

در برخی از شهرها و استان های کشورمان مانند کاشان، کرمانشاه، ایلام، مرکزی و … تعداد بافندگان زبده گلیم بیشتر می باشد و فروشندگان در این شهرها امکان دسترسی سریع به جدیدترین تولیدات را خواهند داشت. به همین دلیل شناسایی بافندگان چیره دست، بعد مسافت تا مراکز اصلی تولید گلیم، شناخت پرطرفدارترین طرح ها در بازار و … عواملی هستند که ضامن موفقیت فروشندگان در این حوزه خواهند بود.

مرجع فروش گلیم سنتی صادراتی با بهترین کیفیت

مرجع فروش گلیم سنتی با بهترین کیفیت مرجع فروش گلیم سنتی صادراتی با بهترین کیفیت، مراکز عرضه محصولات سنتی و صنایع دستی در هر شهر و استان است. فروشندگان متعددی در این مراکز، مشغول به فعالیت هستند که اطلاعات کاملی در مورد انواع گلیم، طرح و نقش، جنس و دیگر فاکتورهای تعیین کیفیت آن دارند. خرید مستقیم از مرجع فروش گلیم، این اطمینان را برای مشتری فراهم می سازد که محصولی اصل با درجه کیفیت عالی دریافت خواهد کرد.

برای خرید ارزان گلیم سنتی از معتبرترین فروشنده، راه های متنوعی وجود دارد. علاوه بر مراجعه حضوری، این روزها استفاده از شیوه های خرید اینترنتی رواج بسیاری یافته است. مشتریان عمده گلیم سنتی می توانند با ثبت سفارش آنلاین، محصول مورد نظر را در طرح و رنگ انتخابی و در آدرس دلخواه دریافت کنند.

1

  1. واقعاً فروشگاه شما فروشگاه معتبری هست من فکر نمی‌کردم که بتونم محصولات را ظرف چند روز از فروشگاه شما دریافت کنم بسیار سپاسگزارم از تلاش و اطلاعات خوبی که بر روی سایت قرار دادید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما