توزیع بی واسطه گلیم پشمی با کمترین قیمت

گلیم پشمی، یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین انواع گلیم های تولید شده می باشد، که در طرح، رنگ و مدل های مختلفی تولید می شود و به روش های گوناگونی در بازار عرضه می شود. توزیع بی واسطه گلیم پشمی نقش برجسته، به دلیل حذف واسطه ها و دلال ها، کاهش قیمت چشم گیری داشته و مورد استقبال افراد زیادی در بازار قرار گرفته است.

توزیع بی واسطه گلیم پشمی با کمترین قیمت

بررسی میزان ارز آوری گلیم با صادرات آن

بررسی میزان ارز آوری گلیم با صادرات آن گلیم های پشمی تولید شده در ایران، به دلیل کیفیت بسیار زیاد و داشتن ظاهری شیک و جذاب، علاوه بر بازار داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می شوند. زیرا، در اکثر نقاط جهان، گلیم دستباف ایرانی محبوب ،مشهور و پرطرفدار بوده که این امر باعث شده این نوع محصول، بازار فروش خوب و پر رونقی داشته باشد و تولید کنندگان را به تولید هرچه بیشتر و با کیفیت تر آن ترغیب نموده است.

می توان این نوع گلیم بادوام و شیک را به صورت مستقیم و عمده، از تولید کنندگان آن با قیمت ارزان تری خریداری نمود. زیرا، در روش فروش گلیم پشمی به صورت عمده، فروشنده گلیم را با قیمت ارزان تری به مشتری ارائه می دهد و از این طریق، به سود بیشتری دست می یابد و خریدار نیز می تواند، بهترین و باکیفیت ترین گلیم نقش برجسته را باقیمت مناسب تهیه کند.

پس از تولید گلیم به صورت عمده، نوبت به فروش و عرضه آن به بازار می رسد، و فروش این محصول، به دو روش اینترنتی و حضوری به صورت عمده و جزئی انجام می شود که هریک از این روش ها، دارای ویژگی و مزایای خاص خود می باشند. صادرات گلیم پشمی به کشورهای همسایه، باعث بهبود اقتصاد ضعیف کشور می شود و از این رو بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

صادرات گلیم پشمی به کشورهای همسایه

صادرات گلیم پشمی به کشورهای همسایه فروش و توزیع گلیم پشمی و صادرات آن به کشور های همسایه، به روش مستقیم و اینترنتی ارائه می شود. مشخصات، سایز، عکس و همچنین قیمت گلیم را در سایت فروش این محصول قرار می دهند و خریداران نیز می توانند گلیم مورد علاقه خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین سفارش دهند تا در کمترین زمان، باکیفیت ترین و عالی ترین نوع گلیم را با قیمت ارزان تری نسبت به قیمت تمام شده بازار تهیه نمایند.

در این شیوه خرید، به دلیل حذف واسطه ها و دلال های فروش گلیم پشمی نقش برجسته که فقط به فکر سود بیشتر برای خود هستند و بین فروشنده و خریدار گلیم، یک ارتباط مطمئن و تعامل دوطرفه ایجاد می شود. از این رو گلیم، با قیمت ارزان تری به مشتری عرضه می شود.

1

  1. آیا قیمت پایین محصولات شما دلیل بر بی کیفیتی محصولات است و یا اینکه شما سعی کردید که مستقیماً از تولیدکننده محصولات را ارائه کنید و همین دلیل قیمت پایین محصولات شما هست؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما