آخرین قیمت حصیر بافی باکیفیت در کرج

در حال حاضر فرش ابریشم کاشان و حصیر بافی، یکی از هنرهای سنتی و اصیل ایرانی محسوب می شود که در برخی از نقاط مختلف کشور از رونق تولیدی گسترده ای برخوردار می باشد. از جمله شهرهایی که در تولید انواع مدل های حصیر بافی نقش بسزایی دارند حصیر بافی در کرج می باشد.

آخرین قیمت حصیر بافی با کیفیت در کرج را می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی به صورت مستقیم و غیر حضوری جویا شد که این مراکز به طور شبانه روزی در ارائه خدمات به مشتریان داخلی و خارجی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند.

آخرین قیمت حصیر بافی باکیفیت در کرج

عوامل موثر بر افزایش فروش حصیر بافی

عوامل موثر بر افزایش فروش حصیر بافی

لازم به ذکر است فرش ابریشم کرمان و حصیر بافی یکی از هنرهای سنتی و صنایع دستی ایران به شمار می رود که امروزه در تنوع انواع ظروف، زیر انداز و غیره از کاربرد و اهمیت زیادی در برنامه روزمره انسان برخوردار می باشد. این هنر اصیل ایرانی از بافتن الیاف گیاهی مانند: برگ خرما و نی استفاده می شود که اغلب در مناطق مختلف کشور مانند: استان هرمزگان، بندرعباس، بوشهر، کرمان، سیستان و بلوچستان، مازندران، آبادان، گیلان و دیگر استان ها از رونق تولیدی زیادی برخوردار است که با بافت ریز و شکل ظاهری زیبایی که دارند توانسته اند افراد زیادی را به خود جذب کنند.

بنابراین از عوامل موثر بر افزایش فروش حصیر بافی، می توان به مواد اولیه کاملا ارگانیک، استاندارد و درجه یک در ساختار تولید محصول، میزان تقاضای مشتریان داخلی و خارجی، کیفیت بالا و قیمت مناسب محصول،نوع بافت سنتی یا صنعتی بودن، تنوع طرح و مدل، اندازه و سایز محصول تولید شده، وزن سبک، ظاهری زیبا و شیک و دیگر موارد می باشند که در دکوراسیون منزل و محیط بسیار پر کاربرد و حائز اهمیت می باشند.

لیست قیمت حصیر بافی در فروشگاه های کرج

لیست قیمت حصیر بافی در فروشگاه های کرج

امروزه حصیر بافی، یکی از انواع محصولات مرغوب و تجاری است که با کیفیت عالی و به دو روش سنتی و صنعتی در کشور تولید می شود. حصیر بافی سنتی، توسط دست هنرمندان حاذق و ماهر ایرانی با تنوع کیفیت، طرح و رنگ، اندازه و ابعاد مختلف با کیفیت مرغوب تولید و نیز با قیمت مناسب در انواع برندها در بازار به فروش می رسند. لیست قیمت حصیر بافی در فروشگاه های کرج از طریق کارخانه حصیر بافی و فروشگاه های اینترنتی بسیار به صرفه بوده و مشتریان زیادی را در بر گرفته است.

باید خاطر نشان کرد که از انواع ظروف حصیری می توان به سبد حصیری، گلدان، پارچ، لیوان، دیگ و غیره اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود از زیبایی و خواص منحصر به فرد برخوردار هستند که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما